Bakterilere Karşı Maksimum Koruma

Ölümlerin %60’ında sebep enfeksiyon hastalıklarıdır.
Enfeksiyon hastalıkları, çesitli yollarla insana geçme özelligindeki hastalık yapıcı mikropların veya parazitlerin vücuda girmesiyle ortaya çıkar.
Hastalık yapıcı organizmalar, virüsler, bakteriler, riketsialar, mantarlar olabilir.
Bakteri enfeksiyonlarından, bazıları sunlardır:
Sarbon, malta humması, tetanoz, cüzzam, verem, difteri, dönüslü humma, basilli dizanteri, bogmaca, zatürre, kan zehirlenmesi, menenjit, sark çıbanı, yılancık, veba, kızıl.
Hastalıklardan korunmanın en etkili yolu sağlıklı bir el temizliğidir.
HASTALIK YAPICI BAKTERİ TÜRLERİ
Escherichia coli: Dıskı yoluyla çevreye ve insanlara tasınabilen bir bakteri türüdür. Ishalli, hastalıklar olmak üzere idrar yolu enfeksiyonları, menenjit gibi hastalıklarına yol açar.
Pseudomonas Aeruginosa: Kirli küvet ve jakuziler gibi su kalitesinin düsük oldugu ortamlarda bulunur ve maruz kalındıgında egzamaya yol açar.
Staphylococcus Aureus: Deride bulunan kesiklerden içeriye girerek irinli apseye ve gözde arpacıga sebep olur. Antibiyotiklere ve ısıya karsı oldukça dayanıklı bir bakteri türüdür.
Kan zehirlenmesine yol açar.
Candida Albicans: Faranjit, menenjit, endokard iltihabı, artrit, göz iltihabı gibi hastalıklara sebep olan bir mantar türüdür.
Enterococcus Hirae: Bagırsakta çogalıp kana karısarak bagırsaklarda ve idrar yollarında enfeksiyonlara ayrıca menenjit, zatüre, kalp kapakçıgı iltihabı gibi hastalılara yol açan bir
bakteri türüdür.
Aspergillus Brasiliensis: Akcigerleri etkileyerek çogunlukla kanama ile seyreden nefes alma güçlügü ve öksürüge sebep olan bir mantar türüdür.

FOMY’NİN BAKTERILERE KARSI ETKISI LABORATUAR TESTLERI ILE ISPATLANMISTIR.

 
BAKTERI ADI ETKINLIK
Escherichia Coli % 99,999
Pseudomonas Aeruginosa % 99,999
Staphylococcus Aureus % 99,999
Candida Albicans % 99,99
Enterococcus Hirae % 99,999
Aspergillus Brasiliensis % 99,99
Menü